Transition Technologies Software

Transition Technologies Software to grupa ponad 250 utalentowanych specjalistów, zajmująca się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy niemalże 30-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania.

W ramach Grupy Kapitałowej, Transition Technologies Software pełni unikatową rolę wewnętrznego Software House’u. Posiadamy 6 biur w całej Polsce, a nasza praca skupia się na analizie potrzeb
i realizowaniu celów biznesowych Klienta. Obszar naszych usług obejmuje sektor publiczny, energetyczny, gazowy i medyczny, a priorytetem w relacji z Klientami jest dla nas partnerska współpraca.

Efektem działań naszych wykwalifikowanych specjalistów są największe systemy informatyczne
w kraju. Projektujemy i tworzymy różnego typu oprogramowania, a dzięki  wieloletniemu funkcjonowaniu oraz ugruntowanej pozycji na rynku, zrealizowaliśmy ponad 500 projektów na całym świecie i udzieliliśmy kluczowego wsparcia firmom w ich rozwoju.

Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Programiści Java,  Baz Danych Oracle, .NET, Front-End, Python i Testerzy Oprogramowania świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.