SPYROSOFT


Spyrosoft to dynamicznie rozwijający się dostawca oprogramowania, wyspecjalizowany między innymi w takich obszarach jak Industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach (Wrocław, Kraków, Białystok, Londyn, Brunszwik, Detroit i Zagrzeb) skąd realizujemy projekty dla naszych europejskich i amerykańskich klientów.

Łączymy technologie z doświadczeniem biznesowym. Zajmujemy się inżynierią oprogramowania, dostraczając szyte na miarę rozwiązania. Wykorzystujemy unikalny know-how oraz wiedzę dziedzinową, by doradzać i pomagać naszym klientom. Dzięki temu tworzymy unikalne oprogramowanie, odpowiadając na potrzeby biznesowe naszych partnerów. Jako nieliczni oferujemy pełen zakres usług związanych z tworzeniem oprogramowania – od rozwiązań wbudowanych po systemy chmurowe.

Łączy nas entuzjazm i zaangażowanie w to, co robimy. Odwaga i otwartość to nasze mocne strony. Filozofia Spyrosoft mówi, że najważniejszy jest człowiek, dlatego zarówno pracownicy, jak i klienci zawsze znajdują się w centrum naszej działalności.

Kontakt:
Kolejowa 7,
15-701 Białystok
email: tju@spyro-soft.com