SOFTWARE HUT

SoftwareHut, to białostocki software house o dużych aspiracjach. Z roku na rok, jako część Grupy TenderHut gości w prestiżowych rankingach najszybciej rozwijających się firm w Europie. Dla swoich Klientów jest solidnym partnerem w dziedzinie szeroko rozumianych usług IT. Firma łamiąca wszelkie stereotypy związane ze sposobem postrzegania developerów, stara się działać niestandardowo, robić wszystko, by wspierać lokalne społeczności technologiczne i ciekawe inicjatywy rodzące się w głowach prawdziwych pasjonatów! Swoją pracą dzielą się na Facebook’owym profilu..

Twórcy SoftwareHut Speaking, inicjatywy, która ma pomóc programistom z firmy w stawianiu pierwszych kroków w sztuce prezentacji na konferencjach branżowych. Prelegenci z firmy zaczynali swoje wystąpienia na lokalnych meet-upach, a obecnie występują na międzynarodowych konferencjach.

SoftwareHut zapewnia wsparcie programistom z białostockiej Grupy .NET, Mobile Białystok, Bialystok Ruby Users’ Group, czy testerom z grupy BiałQA. W swoim Centrum Konferencyjnym gości również uczestników LinkedIn Local, AgileStok, PMI Białystok i inne grupy tematyczne.

Link do aktualnych ofert pracy:

https://softwarehut.com/career/