SOFTSERVE

W SoftServe stawiamy na ludzi. Tworzymy zespół ekspertów, wizjonerów i przyjaciół, którzy po prostu lubią to co robią i robią to dobrze. Wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie, zmieniamy sposób, w jaki przedsiębiorstwa na całym świecie prowadzą swój biznes. Działamy w obszarze Big Data, internetu rzeczy, obliczeń cyfrowych, bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstw czy projektowania UX.
Pierwsze biuro SoftServe w Polsce otworzyliśmy w 2014 roku we Wrocławiu. Obecnie zatrudniamy już ponad 400 osób w 5 lokalizacjach. W Białymstoku zajmujemy się przede wszystkim realizacją projektów platformowych (np. Sitecore, Aprimo), opartych na chmurze – m.in. Amazon Web Services i Google Cloud Platform. Pracujemy w różnorodnych technologiach, takich jak .NET, Sitecore, WebUI, Java, Devops czy Python.
W SoftServe lubimy dzielić się wiedzą, dlatego uruchomiliśmy SoftServe Academy. To projekt edukacyjny skierowany do osób rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem. W ramach programu oferujemy 3-miesięczne, darmowe kursy technologii i języków programowania, m.in. Java Script, Python czy .NET. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych i prowadzone są przez doświadczonych mentorów. Najlepszym absolwentom SoftServe Academy oferujemy staże.
Zapraszamy do śledzenia naszego proflu na fb https://www.facebook.com/SoftServePoland oraz odwiedzenia naszej strony Internetowej https://www.softserveinc.com/en-us/