SOFTSERVE

W SoftServe stawiamy na ludzi. Tworzymy zespół ekspertów, wizjonerów i przyjaciół, którzy po prostu lubią to co robią i robią to dobrze. Wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie, zmieniamy sposób, w jaki przedsiębiorstwa na całym świecie prowadzą swój biznes. Działamy w obszarze Big Data, internetu rzeczy, obliczeń cyfrowych, bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstw czy projektowania UX.

Pierwsze biuro SoftServe w Polsce otworzyliśmy w 2014 roku we Wrocławiu. Obecnie zatrudniamy już ponad 800 osób. W Białymstoku zajmujemy się przede wszystkim realizacją projektów opartych na chmurze – Azure, Amazon Web Services i Google Cloud Platform. Pracujemy w różnorodnych technologiach, takich jak .NET, Sitecore, WebUI, Java, Devops czy Python.

W SoftServe lubimy dzielić się wiedzą, dlatego uruchomiliśmy nasz program stażowy SoftServe Academy. To projekt edukacyjny skierowany do osób rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem. W ramach programu oferujemy 4-miesięczne, płatne staże z technologii i języków programowania, m.in. Java Script, Python czy .NET.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB https://www.facebook.com/SoftServePoland, Instagramie https://www.instagram.com/softserve_poland/ oraz odwiedzenia naszej strony Internetowej z aktualnymi ofertami pracy i staży https://career.softserveinc.com/en-us/poland.