PLUM

PLUM to inteligentne rozwiązania technologiczne dla przemysłu, będące wynikiem badań naukowych, pomysłów i wynalazków wykorzystywanych w branżach gazownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji oraz wodociągów. Nad jakością zaawansowanej automatyki produkowanej w firmie czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców. Jako jeden z niewielu polskich producentów elektroniki przemysłowej firma posiada Zintegrowany System Zarządzania składający się z systemu zarządzania Jakością, z systemu zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz z systemu zarządzania Środowiskowego.

Poszukujemy osób, które potrafią programować w językach C, C++, C#.

Absolwentom mamy do zaoferowania umowę o pracę w stabilnej firmie, przy nowoczesnych technologiach i procesach. Oferujemy szereg szkoleń oraz świadczeń pozapłacowych, takich jak dofinansowane posiłki, karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie szkoleń i kursów czy darmowy dojazd do naszej siedziby w Ignatkach!😊

Do naszej firmy można również aplikować na staże, na które rekrutacja trwa cały rok.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? 😊 Zapraszamy do obserwowania naszych Social Mediów: Facebook, LinkedIn , YouTube oraz zakładki Kariera.