Nagrody

Spośród studentów wybierzemy 3 osoby z największą liczbą punktów – liczy się wynik sumaryczny ze wszystkich dziesięciu quizów. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody finansowe: 3000 zł2000 zł1500 zł.

Spośród uczniów wybierzemy 3 osoby z największą liczbą punktów – liczy się wynik sumaryczny ze wszystkich dziesięciu quizów. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma tytuł laureata BTI upoważniający do podjęcia studiów na Wydziale Informatyki PB z pominięciem konkursu świadectw. Oczywiście wcześniej trzeba pozytywnie zdać egzamin maturalny :-). Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają wyróżnienia i drobne nagrody rzeczowe.

Spośród wszystkich uczestników wybierzemy po trzy osoby, które w poszczególnych kategoriach tematycznych zdobyły największą liczbę punktów. Zdobywca pierwszego miejsca w kategorii tematycznej otrzymuje nagrodę pieniężną: 500 zł. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają wyróżnienia i drobne nagrody rzeczowe.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konkursie i wynik otrzymany w poszczególnych kategoriach tematycznych.

NAGRODY DODATKOWE

 • Firma Transition Technologies-Software ma do zaoferowania 4 płatne staże dla 4 najlepszych osób w kategorii Znajomość języka Java.
 • Firma PLUM ma do zaoferowania 2 płatne staże dla 2 najlepszych osób w kategorii Znajomość języka C++.
 • Firma Transition Technologies MS S.A.specjalnie dla uczestników Białostockiego Testu Informatyków przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest hulajnoga elektryczna! Konkurs rusza o 10:00 i będzie dostępny pod linkiem: https://puzzle-ttms.herokuapp.com/
  Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas oficjalnego zakończenia BTI! 🙂
 • Firma Transition Technologies MS ma także do zaoferowania 
  • praktyki dla najlepszej osoby z kategorii: znajomość języka C#
  • praktyki dla najlepszej osoby z kategorii: Projektowanie obiektowe
  • praktyki dla najlepszej osoby z kategorii: Technologie webowe
 • Firma Britenet ma do zaoferowania 3 staże wakacyjne dla najlepszych z kategorii: bazy danych.
  Plan stażowy
  W trakcie stażu będziesz miał okazję pracy na projekcie dla naszego długoletniego partnera biznesowego z branży motoryzacyjnej – VW Group Polska.
  Poznasz zespół oraz wybrane rozwiązania w systemach klasy Business Intelligence. Od praktycznej strony zobaczysz jak wygląda praca developerska na projektach utrzymaniowo – rozwojowych w takich obszarach jak: analiza źródeł danych, bazy danych, hurtownie danych, procesy ETL, raportowanie oraz kontakt z klientem korporacyjnym. Co więcej przygotowaliśmy dostępy do środowiska testowego w którym będziesz mógł zaproponować własne rozwiązania pojawiających się realnych zadań produkcyjnych pod okiem naszych doświadczonych specjalistów.
  Jaka jest nasza misja?
  Chcemy być najlepszym zespołem Business Intelligence w Polsce, Europie, na Ziemi i we Wszechświecie. Oczywiście wszystko krok po kroku, więc najpierw Polska. 😉 Na czym opiera się nasza przewaga konkurencyjna?
  Można ją streścić do jednego słowa „dowożenie”. Dowozimy więc rozwiązania IT, oparte na danych. Dowozimy je w oparciu o własny know-how. Dowozimy wartość biznesową tam, gdzie inni chcieliby dostarczyć „zasoby” i nie brać za to odpowiedzialności. Jakie są najważniejsze wartości naszego Działu?
  Komunikacja – szczera rozmowa, zadawanie pytań, wspólne żarty, ale i umiejętność przyznania się do błędu. To powoduje, że jako zespół jesteśmy mocni. Bez tego nigdy nie zrealizujemy naszej misji.
  Rozwój – oznacza, że można czegoś nie wiedzieć, można się mylić, można popełniać błędy. Jedyne czego nie można to stać w miejscu.

  Jak liczny jest zespół BI w Britenet? 

  100 osób w dziale (w tym 30% junior, 45% mid, 25% senior)
  W jakich branżach działamy?
  – bankowość i finanse
  – ubezpieczenia
  – transport/logistyka
  – handel/FMCG
  – edukacja
  – medycyna i ochrona zdrowia
  – sektor publiczny
  – automotive
  Wakacyjne staże czekają. Interesuje Cię ten temat – pozostańmy w kontakcie.