Kategoria Studencka

Przychodzi taki moment, że trzeba opuścić bezpieczne mury Uczelni i ruszyć w świat. Beztroskie życie studenckie kiedyś się skończy, a otworzą się nowe drzwi, nowe horyzonty, nowe wyzwania i fascynacje. To moment rozpoczęcia kariery zawodowej. Czy jesteś na niego gotowy/gotowa? Czy wiesz gdzie chcesz pracować? Na jakim stanowisku? Czy masz odpowiednie umiejętności i kwalifikacje? Chcemy pomóc Ci w podjęciu jednej z najważniejszych życiowych decyzji. Dlatego wspólnie z liderami branży IT naszego regionu przygotowaliśmy test weryfikujący zaawansowaną i praktyczną wiedzę z zakresu informatyki. Pytania przygotowane są przez specjalistów, praktyków i jednocześnie przedstawicieli firm organizujących BTI. Podobnych możesz się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej. Chcesz wiedzieć jakie umiejętności są teraz poszukiwane i pożądane? Weź dział w Teście! Praca Cię szuka, wyjdź jej naprzeciw!

Możesz sprawdzić się w 9 kategoriach:

bazy danych, DevOps, technologie chmurowe – Azure, technologie mobilne, technologie webowe, znajomość języka C++, znajomość języka C#, znajomość języka Java, znajomość języka Python

Możesz wybrać wszystkie lub tylko niektóre z nich. Gotowość zawodowa, to również gotowość do podejmowania decyzji. Czy wiesz w czym jesteś najlepszy i czym możesz pochwalić się podczas rozmowy z pracodawcą?

Zarejestruj się i pokaż na co Cię stać! Zdobądź wymarzoną pracę! Wygraj jedną z nagród – przyda się na prezenty gwiazdkowe – lub dowiedz się nad czym trzeba jeszcze popracować i jakie zdobyć umiejętności.

Zapoznaj się z regulaminem i szczegółowymi zasadami organizacji.

Certyfikat BTI koniecznie dołącz do swojego CV! Jest on rozpoznawany i honorowany przez wiodące firmy branży IT na Podlasiu.