INTIVE (SMT)

Białostocki Test Informatyków wspieramy od dawien dawna i jest nam niezmiernie miło być z wami również i w tym roku. Dla przypomnienia – jesteśmy międzynarodowym software housem tworzącym rozwiązania softwarowe dla klientów z przeróżnych branż. Współpracujemy z takimi firmami jak: Audi, BMW, Credit Suisse, Esprit, Rossmann, ING, Microsoft, Viacom, Vodafone i Volkswagen.

 

Zespół intive, składa się z ponad 1500 specjalistów, a nasze biura znajdują się w Polsce w Białymstoku, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, a także za granicą w Niemczech, Argentynie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Białymstoku mieścimy się na ul. Hurtowej 6, gdzie jest nas około 80 osób. Co roku, w okolicach wakacji, organizujemy płatny staż, który cieszy się dużą popularnością wśród studentów, ponieważ umiejętności pozyskane podczas dwóch miesięcy, są bezcenne, a najlepsze osoby mają szanse zostać z nami na dłużej. Technologie, które wykorzystujemy w naszych białostockich projektach, to przede wszystkim: C#, .NET, Java, JavaScript, React.

O to link to naszych aktualnych ofert pracy: https://www.intive.com/en/jobs.

Do zobaczenia wkrótce!

 

Kontakt: work@intive.com