INTIVE

intive jest globalną firmą technologiczną, która łączy szeroką wiedzę branżową, design zorientowany na użytkownika i światowej klasy inżynierię oprogramowania. Ponad 3000 naszych entuzjastów w całej Europie i obu Amerykach współtworzy ekscytujące cyfroweprodukty z klientami takimi jak Audi, Adidas, BASF, BMW, Deichmann, Facebook, Paramount, WarnerMedia, a także z takimi start-upami jak Mosaic czy Thunes.

***

Startuje rekrutacja do programu intive Patronage 2023!

intive Patronage to program stażowy, który działa już od 2007 roku! To idealny sposób dla osób bez doświadczenia na wejście do świata IT. Program jest adresowany zarówno dla studentów, jak i dla osób chcących zmienić ścieżkę kariery.

Patronage oferuje m.in. szkolenia z podstaw GITa, Scruma, pracę w zespole nad projektem pozwalającym poznać pełen cykl wytwarzania oprogramowania, dobre praktyki programistyczne i tworzenie kodu wysokiej jakości. Wszystko to pod okiem mentorów oferujących pełne wsparcie merytoryczne!

Cel: zdobycie kompetencji pozwalających Ci na pierwszą pracę w IT! Najlepszym zaproponujemy współpracę!

Grupy technologiczne: JavaScript i .NET

Lokalizacja: Cała Polska! Do dyspozycji mamy biura w: Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Lublinie oraz Białymstoku. Oferujemy także możliwość uczestnictwa zdalnie!

Start stażu: luty 2023

Czas trwania stażu: 3 miesiące.

Proces rekrutacji: wypełnij formularz zgłoszeniowy do 16.12 -> rozwiąż zadania rekrutacyjne -> spotkaj się z nami -> rozpocznij staż!

Udział w Patronage możesz pogodzić z pracą lub ze studiami.

Staż może być formą zaliczenia praktyk studenckich.

Zapisy:  https://forms.office.com/r/FMcWPN1tYE

***

Kontakt:

Intive GmbH

Hurtowa 6,

15-399 Białystok

hello@intive.com