INTIVE (SMT)

Zespół intive, składający się z ponad 1500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, pomaga swoim klientom przekuwać pomysły w cyfrową rzeczywistość. Dzięki postawie skoncentrowanej na wyzwaniach, ciekawości i elastycznym podejściu, intive współtworzy wyjątkowe rozwiązania softwarowe, które wspierają klientów w ich transformacji technologicznej, dbając o najwyższą jakość aplikacji w całym cyklu życia, od projektu do utrzymania. intive jest zaufanym partnerem firm takich jak Audi, BMW, Credit Suisse, Esprit, ING, Microsoft, Viacom, Vodafone i Volkswagen.

Siedziba główna firmy znajduje się w Monachium, posiada dodatkowo 13 centrów rozwoju w Niemczech, Polsce i Argentynie, a także lokalne biura w Stanach Zjednoczonych, Francji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Białymstoku mieścimy się na ul. Hurtowej 6, gdzie jest nas około 100 osób. Co roku staramy się organizować praktyki, by dać młodym, zdolnym osobom szansę na zdobycie doświadczenia w świecie programowania. Technologie, które wykorzystujemy w naszych białostockich projektach, to przede wszystkim: C#, .NET, Xamarin, Java, JavaScript, React. Praktykanci mają możliwość wzięcia udziału w prawdziwych, komercyjnych projektach, a najlepsze osoby dostają propozycję długofalowej współpracy.

O to link to naszych aktualnych ofert: https://www.intive.com/en/jobs.

Zapraszamy do nas!