Inspeerity


Inspeerity to software house z ponad 100-osobową ekipą na pokładzie. Nasze centrum dowodzenia znajdziecie w Białymstoku na ul. Świętojańskiej 12A, w przytulnej okolicy naprzeciwko Urzędu Skarbowego. Druga siedziba mieści się w Warszawie na 12 piętrze Zebra Tower, skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na centrum Warszawy. Od 4 lat usprawniamy biznes naszych klientów, wytwarzając wysokiej jakości oprogramowanie. Technologie, które wykorzystujemy w projektach, to przede wszystkim: .NET, C#, Java/Kotlin, Python, Angular, React, VueJS, PHP.

W Inspeerity wierzymy w indywidualne podejście, zaufanie, odpowiedzialność i otwarty dialog. Chętnie dzielimy się wiedzą zarówno na spotkaniach zespołowych, jak i ogólnofirmowych. Oferujemy oprócz opieki medycznej, czy karty Multisport np. budżet rozwojowy oraz dedykowane szkolenia, dzięki którym możemy poszerzać swoją wiedzę również u zewnętrznych ekspertów. Integrujemy się m.in. na śniadaniach programistów, squashu, imprezach okolicznościowych oraz wspólnych wyjazdach. Decydując się na pracę u nas możesz liczyć na wsparcie doświadczonych inżynierów, którzy znają się na tym, co robią, zdroworozsądkowe podejście, niezbędne narzędzia optymalizujące pracę oraz work-life balance. Mamy też całkiem fajnych liderów, którzy dodatkowo zadbają o Twój rozwój 😉.

Chcesz poznać nas lepiej? Obserwuj nas na Facebook’u:https://www.facebook.com/inspeerity , Linkedin:https://www.linkedin.com/company/inspeerity/ lub odwiedź naszą stronę:

https://inspeerity.com/career/