Elastic Cloud Solutions

Firma Elastic Cloud Solutions powstała w 2016 roku. Swoim klientom proponuje oprogramowanie wspierające komunikację wewnętrzną i zarządzanie wiedzą w firmach, bazujące na rozwiązaniach chmurowych Microsoft. Flagowym produktem firmy jest Workai – pierwsza platforma cyfrowych doświadczeń pracownika dostępna w formie SaaS. Narzędzia Workai pomagają firmom usprawnić komunikację wewnętrzną i zarządzanie wiedzą, pozwalając również na mierzenie wyników prowadzonych kampanii. Narzędzia wspierają budowanie zaangażowania pracowników, umożliwiając prowadzenie spersonalizowanej komunikacji, wykorzystując mechanizmy społecznościowe. Co więcej, Workai nie wymaga od użytkownika posiadania wiedzy technicznej ani przejścia długiego procesu wdrażania, aby móc tworzyć responsywne i nowocześnie wyglądające treści.

Platforma Workai jest już używana przez setki najbardziej innowacyjnych organizacji na całym świecie – od lokalnych firm po międzynarodowe korporacje zatrudniające dziesiątki tysięcy pracowników – w branży finansowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i retail. Do grona naszych klientów należą m.in. Getin Noble Bank, PKO Bank Polski, PKP Energetyka, PGNiG, T-Mobile, Żabka, Canal Plus, Röhlig Suus Logistics SA, Ringer Axel Springer, Deutsche Vermögensberatung.

W 2021 roku Workai został ogłoszony przez niezależną agencję marketingową Nielsen Norman Group jednym z 10 najlepiej zaprojektowanych intranetów na świecie (po raz drugi w ciągu zaledwie trzech lat).

Adres strony www: workai.com

Kontakt:joinus@workai.com