Cronn


Wir sind cronn, czyli jesteśmy cronn: firmą z centralą w Bonn i biurami w Hamburgu oraz w Białymstoku, oferującą zindywidualizowane rozwiązania programistyczne dla niemieckich firm.Nasze polsko-niemieckie zespoły komunikują się po angielsku, pracują z Javą (zawsze najnowszą!), Springiem, Dockerem, Kubernetesem, cloud i wieloma innymi technologiami na backendzie, a tam, gdzie potrzeba frontendu, lubimy React i Angulara.

Uważamy, że testowaniu należy poświęcić równie dużo uwagi co pisaniu kodu, ale nie lubimy robić tego sami, więc wszystko automatyzujemy – w całej firmie nie mamy ani jednego testera manualnego! U nas niemal wszyscy, na czele z naszym CEO Jobstem, mają korzenie programistyczne, więc jeżeli interesuje Was takie środowisko, to będziecie czuli się wśród nas dobrze. Mamy fajne i przestronne biuro, a w nim stojące biurka. U nas nie ma miejsca na dress code. Cenimy bycie razem w biurze, jednak oferujemy dużą swobodę przy organizacji pracy. Nasze projekty zazwyczaj pozwalają na pracę w godzinach/dniach przez siebie wybranych i prace zdalną (tak długo jak to jest uzgodnione z zespołem).

W cronn nie tylko programujemy, ale również razem rozwijamy się na szkoleniach i zagranicznych konferencjach (także tymi pod palmami!), oraz wspólnie bawimy na imprezach łączących wszystkie nasze oddziały. Graliśmy w kręgle, lataliśmy motolotniami, jeździliśmy na rollercoasterach, odwiedzaliśmy aquapark, wspólnie gotowaliśmy i robiliśmy wiele innych fajnych rzeczy. Ty też możesz tam z nami być!😉

 

Do naszego zespołu poszukujemy pasjonatów i pasjonatek programowania, ludzi komunikatywnych, dobrze zorganizowanych, fanów filozofii Getting Things Done, którzy rozumieją, że naszym najważniejszym celem jest dostarczenie doskonałego, niezawodnego i dobrze przetestowanego oprogramowania.

 

Kontakt: praca@cronn.de

www.cronn.de