CFT POLSKA

CFT (Chicago Financial Technologies) to firma z sektora usług IT, z siedzibą główną w Chicago, USA., obecna na rynku amerykańskim od 1991 roku.

Na rynku europejskim działamy jako CFT Polska Sp. z o.o., z biurami w Warszawie (usługi konsultingowe, outsourcing usług IT) oraz Białymstoku (centrum developerskie, usługi zdalnego wsparcia IT). Zatrudniamy ponad 100 profesjonalistów IT.

Zajmujemy się świadczeniem usług IT, takich jak: rozwój, integracja i wspieranie systemów informatycznych, zarządzanie projektami, analizy biznesowe i techniczne, produkcja oprogramowania. Specjalizujemy się w świadczeniu usług dla sektora Finansowego oraz zaawansowanych systemów Supply Chain Management wykorzystywanych w Logistyce Produkcji i Transportu. Budujemy dla naszych klientów hurtownie danych oraz wdrażamy rozwiązania Business Inteligence. W ramach usług konsultingowych dla naszych klientów świadczymy usługi Help Desk, kontraktujemy naszych specjalistów do zaawansowanych projektów oraz skutecznie doradzamy jak zreorganizować zasoby i procesy informatyczne.

Adres oddziału w Białymstoku

Ul. Myśliwska 14

15-569 Białystok

www.cfteurope.pl