BRITENET

W tym roku Britenet zaprasza najlepszych z kategorii C# na płatne staże w technologii .Net, które odbędą się w naszym oddziale w Białymstoku.

W Britenet dążymy w kierunku ciągłego rozwoju, ale tylko z pozytywną atmosferą. Z nami rozwiniesz skrzydła w IT! Działamy od 2006 roku i przez 16 lat zatrudniliśmy ponad 1000 specjalistów. Nasze oddziały zlokalizowane są w 10 miastach w Polsce – w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Poznaniu, Białymstoku, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu oraz Krakowie. Zajmujemy się rozwojem oprogramowania w ramach usługi outsourcingu, tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Wśród naszych klientów znajdują się polskie i międzynarodowe marki.
W Britenet najważniejsi są #britepeople, to oni tworzą naszą firmę. Nasi pracownicy biorą udział w licznych firmowych i branżowych konferencjach technologicznych. Uczęszczają na prowadzone przez nas wewnętrzne meetingi, autorskie programy szkoleniowe i zajęcia językowe, zachowując przy tym niezmiernie ważny work-life balance. W oddziale w Białymstoku w poniedziałki zagrasz z nami w siatkówkę, we wtorki rozegrasz mecz piłki nożnej, w środę zapraszamy na owoce, w czwartki okazjonalnie wypijesz z nami piwko na mieście, a w piątki jedząc słodkości, wspólnie będziemy rozmyślać o weekendzie. Od czasu do czasu odbywają się u nas rozgrywki w planszówki, zmierzymy się podczas LAN Party, chodzimy na kręgle, zimą lodowisko, wiosną ognisko, przyjaciela na siłkę też znajdziesz. W grudniu potańczysz z nami na imprezie gwiazdkowej, a na wiosnę naukę połączysz z integracją na corocznej konferencji technologicznej. Na co dzień możesz oderwać się w chillout roomie oraz zjeść z nami wspólne śniadanie.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do śledzenia nas w social mediach: FacebookInstagram oraz na YouTube. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, szczególnie zakładki Kariera.
Britenet Białystok
Świętojańska Office Center, ul. Świętojańska 12A
Białystok