AC S.A.

AC S.A. jako największy w kraju i wiodący na świecie producent kompletnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG, zaprasza do uczestnictwa w aktualnie realizowanych autorskich projektach, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG.

Kogo poszukujemy?

Jeżeli posiadasz umiejętności programowania z wykorzystaniem C/C++ i/lub znasz zagadnienia elektroniki analogowej i cyfrowej, interesujesz się architekturą mikrokontrolerów, nie jest Ci obca znajomość narzędzi EDA (Protel DXP), to zapraszamy do naszego zespołu. Masz możliwość czynnego udziału w całościowym cyklu tworzenia Firmware, Software, jak również niepowtarzalną okazję uczestnictwa oraz obserwacji procesu projektowania nowego wyrobu. Wszystko w jednym miejscu, od koncepcji, poprzez modelownie, prototypowanie, badania, walidację, wdrożenie do produkcji – do utrzymania i rozwoju produktu na rynku.

Jeżeli jesteś otwarty, ambitny i stawiasz na swój  rozwój – to AC S.A. jest idealnym wyborem.

Co gwarantujemy?

Ambitnym absolwentom Politechniki Białostockiej zapewniamy wyjątkowy start w karierze. Jako pracodawca, AC S. A. oferuje umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, a także szereg szkoleń. W zależności od stanowisk, są to szkolenia głównie inżynieryjne, szyte na miarę i dedykowane stanowiskom specjalistycznym. Firma oferuje również swoim pracownikom szereg świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do sportu oraz wypoczynku, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, niskooprocentowane pożyczki, imprezy integracyjne, zniżki na firmowe usługi oraz bezpłatne porady prawne. Pracownikom administracyjnym dodatkowo umożliwia korzystanie z programu work life balance (elastyczny czas pracy, home office). AC S. A. organizuje również różnego rodzaju eventy charytatywne oraz akcje prospołeczne.

Zapraszamy do kontaktu:

Dział Personalny AC S.A.

hr@ac.com.pl, 885 050 675

Więcej informacji o kulturze organizacyjnej oraz aktualnych ofertach pracy znajdziesz na stronie https://www.ac.com.pl/pl-kariera-praca-w-ac