IAlbatros

Jesteśmy jednym z głównych graczy na europejskim rynku Business Travel. Działamy pod wspólnym szyldem "iAlbatros", w który wpisuje się polska spółka iAlbatros S.A. oraz francuska iAlbatros SAS. Oferujemy klientom biznesowym usługę zarządzania rezerwacjami hotelowymi poprzez autorską platformę IT o tej samej nazwie.

Zapewniając dostęp do bazy ponad 300 tys. hoteli na całym świecie, system gwarantuje lepszą przejrzystość procesów zakupowych w zakresie podróży służbowych i umożliwia racjonalizację wydatków ponoszonych na ten cel.

Młody zespół iAlbatrosa składa się z ponad 200 osób, z czego połowa to inżynierowie informatycy, z których większość na co dzień pracuje w naszym białostockim biurze. Oferujemy ciekawą pracę w międzynarodowym zespole w Warszawie lub w Białymstoku na bardzo dobrych warunkach.

Jako prężnie rozwijająca się firma, rozszerzająca swoją działalność na rynkach włoskim i hiszpańskim, stanowimy główne aktywo w portfolio Grupy Kapitałowej iAlbatros Group S.A., czyli holdingu firm działających w obszarze:

  • business travel - iAlbatros,
  • zarządzania flotą pojazdów - Satis GPS
  • oraz usług informatycznych, programistycznych i doradczych.

Prezesem spółki jest Pan Moncef Khanfir - uznany ekspert w zakresie dostarczania efektywnych rozwiązań e-Procurement, opartych na technologii SaaS. Moncef Khanfir ma ponad dziewiętnastoletnie doświadczenie w branży Business Travel.

W 2007 roku zadebiutowaliśmy na rynku New Connect, a od 2011 roku nasze akcje są notowane na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych. W akcjonariacie iAlbatros Group S.A. znajdują się znaczące instytucje finansowe m.in. Investors TFI, Metlife OFE, Franklin Templeton Investment Management.

We wrześniu 2016 roku, przedstawiliśmy nasz drugi produkt - uniwersalne narzędzie do samodzielnej organizacji podróży służbowych MAYA. Zainspirowany łatwością nawigacji po najlepszych stronach turystycznych, jego interfejs w 100 % dostosowany do urządzeń mobilnych powstał ze szczególnym uwzględnieniem komfortu użytkownika na każdym etapie podróży.

Adres firmy:
iAlbatros Group S.A.

Siedziba spółki:
Aleje Jerozolimskie 180
02-486 Warszawa
Dołączcie do naszego zespołu : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.